to isté, pán Repa, sa tvrdilo svojho času, keď sa zvyšovali platy sudcom!!! a zmenilo sa na uplácaní justície niečo??? len idiot môže s vážnou tvárou a trápnou bejby-servilnosťou tvrdiť, že zvýšenie platu vymaže korupciu....jediné, čo prinesie zvýšenie platu daniarov bude zvýšenie vyžadovaných úplatkov, pán ,s prepáčenm, redaktor...


