Pomohla by olympiáda našej ekonomike?
..nuž Česi Tatry nemajú, ale majú Jizerské hory a v roku 2009 tam zorganizovali MS v klasickom lyžovaní...vieš, ako dopadli???? ešte v roku 2012 riešil súd neuhradené pohľadávky vo výške 400 000 000 Kč, pričom konštatoval, že organizátori zanechali majetok vo výške niekolľko tisíc korún a dlžoby nie je z čoho uhradiť...a ak si nepamätáš alebo nechceš pamätať, tak v roku 2007 sa Praha začala uchádzať o usporiadanie OH v roku 2016 alebo 2020,,vieš, ako to dopadlo??? rozradlo sa vyše 100 000 000 Kč na "analýzy, "prípravné práce" a podobné zlodejiny a Praha svoju kandidatúru stiahla s konštatovaním, že by to bola ekonomická sebevražda....a, mimochodom, vyšetrovania a súdne konania nie sú doteraz uzavreté...takže, pokiaľ ideš dávať niečo o susedoch, najprv si niečo naštuduj... a čo sa týka MS v lyžovaní na Slovensku, čo to prinieslo??? Dva totálne zdevastované skokanské mostky, rozkradnutý FIS hotel..a to sme boli ešte 15 miliónový štát, s inou ekonomikou..