Americania sa mozu na take vyjadrenia vykaslat a v podstate aj na KOZ. Pekne to povedal asi pred 2 mesiacmi generalny riaditel USS, stat sa nema co starat do podnikatelskych planov a KOZ oznacil za nonsens. Keby Fico nedal dotaciu, tak mozno USS by boli v KE minulostou a kopec ludi nezamestnanych. Proste nedari sa predaju ocele, musi sa racionalizovat podnik a Fico, ci KOZ by mali vediet, co je prijatelnejsie pre verejne financie. USS zrejme neziada dotaciu, ale bude prepustat. KOZ sa urcite nepostara o nezamestnanych. Fico, to nie je take jednoduche viest velky podnik ako rozhadzovat peniaze nas vsetkych na debilne socialne balicky, kvoli vlastnemu choremu populizmu.


