SaS na cele so Sulikom plodi jednu blbost za druhu. Nevedia cim zaujat? Ved je to strana alternativy a dbornikov. Stacilo si precitat program SaS a kazdemu by malo byt jasne, ze jedna sa o dokument vtipnejsi vyhrava, alebo zo sfery scifi. Co je pozoruhodne, ze sam Sulik sa oznacuje za uznavaneho ekonoma, pritom take diletantstvo ake napisal nebude mat dlhe roky obdoby. Podobne su na tom aj ostatne casti programu. SaS je skupinka snilkov a fanatikov, ktori nema nic spolocne s odbornostou, ci alternativou, je to skupinka amaterov, diletantov a rozvracacov....


