To su take predpovede o nicom. Podla jednych ekonomov, je mozne ocakavat zaciatok krizy uz na buduci rok, podla druhych to bude kriza daleko horsia ako bola v roku 2008, atd. Jedina pravda je, ze nasa ekonomika je v drvivej vacsine v zahranicnych rukach a my to nijak nemozeme ovplyvnit. Optimizmus, ktory sa objavuje v danom clanku je ako mazanie medu okolo ust. Skolstvo pokial zacne nejaku reformu, tak prve vysledky prinesie najskor za 15-20 rokov. Ak k moci sa dostane liberalna luza, tak je zbytocne sa o nejakom konsolidovanom vyvoji Slovenska bavit...

