Člen ECB: Ekonomiky východu a západu Európy sa prestávajú zbližovať
Nikto nas nenutil do EU, lenze bez toho clenstva neviem kde by sme boli. Cim moze Slovensko konkurovat, aby nebolo "koloniou"? Vytvorit vlastne hospodarstvo, ktore by nebolo zavisle od zahranicia ako je tomu teraz. Aj ked prudia k nam eurofondy, zatial s tym nasim hospodarstvom sme na tom biedne. Takze, co moze Slovensko poskytnut? Len pracovnu silu. Bohuzial, kto ma know how je panom a to my nie sme. Zatial sme na tom dobre a lepsie, ako keby sme boli mimo EU. Len tu je jeden problem a ten je napisany v clanku, naklady na pracovnu silu. Na Slovensku ta nasa sila zacina byt draha, takze mozu spolocnosti hladat lacnejsiu a potom bude zle. Sme velmi jednostranne orientovana ekonomika a Detroit je nasim mementom....