Omyl, nuti Rakusko niekoho, aby tam isiel? Nie, vsetci tam idu dobrovolne a to len z dovodu, ze zivotna uroven v Rakusku je daleko vyssia ako u nas. Nikto nenutil Slovensko, aby vstupilo do EU, pritom jazdemu muselo byt jasne, ze bohatsie krajiny budu lakadlom pre "chudobne" Slovensko. Takze, kto by mal platit za vzdelanie, atd., tak urcite nie stat, ale dany pracovnik.


