Ano, Sulik nema taky problem ako Danko, ale ma problem v chapani praktickej ekonomii.
Ano, Sulik nema taky problem ako Danko, ale ma problem v chapani praktickej ekonomii.
Svejna je kreten, ktory tento debilny 2.piler s Kanikom podporil. 2.piler v takej podobe ako na Slovensku nikde neexistuje, skor zanika.
A co je na tom zle vediet naklady? Urcite Mak nema tolko penazi v hotovosti na ucte, takze kludne mozu tam byt aj nejaki spolocnici, atd.
BMI je len nejakym orientacnym ukazatelom, nic viac.
Povedal si A a teraz B, Nesrovnal to vzapati odmietol. Takze Fica, ci SMER do toho neplet.
Uz si trapny s tou montaznou dielnou. Kto ma know how je na koni a Slovaci ho nemaju, preto robia len to na co maju.
Zalezi, ako bude brat jeho osobny nazor disciplinarna komisia. Bolo to predsa po ukonceni vynesenia rozsudku, teda vyjadroval sa ako obcan? Uvidime. Je zrejme, ze tento pripad u neho vyvolal emocie, ktore po pojednavani musel zo seba dostat. Uz ako to dopadne napokon, tento pripad ukazal, ze Kiska hlasa slusnost, atd., ale sam je ponoreny hlboko v moralnom bahne a kvoli mamonu dokazeurcite zajst daleko...
Kde sa podela slusnost, etika, atd. po ktorej Kiska volal, ked viedol sfanatizovanu skupinku mladych ludi do ulic? Kiska a cela vladna opozicia ukazala, ze nie je o nic lepsia ako vladna koalicia a dokaze tiez padnut do moralneho bahna.
Aspon sa najde niekto, kto cti, ze pred zakonom sme si vsetci rovni. Spravodlivost tentoraz vyhrala a uzernik dostal "po hube".
Napr. mohol byt zivnostnik a platil nizke odvody. Inak mat 450€ na Slovensku a v Nemecku je velky rozdiel a to v zivotnych nakladoch...
Realne zmyslajucim ludom je jasne, ze svet nie je ruzovy a vsade maju podobne problemy ako na Slovensku. Media a poniektori politici nas ucili a ucia si vyberat len tzv. hrozienka a preto vela ludi ma skresleny pohlad ba realny svet. Ked som nedavno pisal o znamom, ktory 20 rokov zije v Rakusku aj s rodinou, kolko zaraba a jeho zivotne naklady, tak mi malokto veril, ze skoro preziva. Proste i nas siri chymera, ze ludia na Zapade sa maju ako v bavlnke a my sme ti najvacsi chudaci a otroci...
Este by ma zaujimali tvoji favoriti (strany), aby som vedel zhodnotit tvoje smerovanie a teda postoj.
Madaric uz davno chcel odist a nechapem preco az teraz a vytahu Orbanovsku kartu. Mimochodom to su take drby a co je na tom zle, ak Orban da verejne najavo svoju nespokojnost. To ma strkat hlavu do piesku ako vacsina clenov EU? Madaric v tejto oblasti tara ako Kiska a aj k sebe sa hodia.
Madaric bol zlozita osobnost, tazko sa bolo v nom orientovat. Nemal som ho rad.
Precitaj si este raz, co som napisal. Nie som proti zastropovaniu, ale som proti, aby to bolo v Ustave.
Glvac nic zmysluplneho neurobil, okrem svojho pozitku.
Dufam, ze SMERu nevyjde ani hlasovanie o zavedenie do Ustavy zastropovanie veku do dochodku, ani trojpilierovy dochodok.
Inak, uz niekolko rokov nasu ekonomiku taha hlavne spotreba, takze v akej miere pomahaju tie priplatky je otazne.
Odporúčame