Ambulancie sú v koncoch
Zrejme je to tym, ze realitu vnimame inak. Zaujimave, ze vela zahranicnych chodi studovat medicinu, ci veterinu k nam. Poznam dost mladych ktori isli studovat do zahranicia a to vacsinou z dovodu vacsej uplatnitelnosti na trhu, predsa Cesko je dvojnasobne. Ak sem tam pozorne pocuvas o kvalite Ceskych skol, tak m a ju podobne problemy ako na Slovensku, len niektore ziju z lepsieho mena ako nase. Predsa v byvalom Ceskoslovensku bolo Slovensko vzdy v tieni Ceska. Pravnikov mame ako nakakano, mozeme sa s nimi ohadzovat, to ze nevieme obsadit miesta tkvie v politikarceni a kvalite sudcov,ktori sa tam hlasia. Nie kazdy, kto je dobry chce ist s kozou na pranier. Ako som nizsie pisal, nie kazdy schopny je chamtivy, ci ctiziadostivy, proste nie kazdy ma hrosiu kozu...