Výška súkromnej penzie už nebude tajomstvom
Nepochopil som o com pises. Ludske prava nie su porusovane, mozes si robit co chces. Tretinove platy, na zaklade coho si dosiel k takym cislam? Sme najotvorenejsou ekonomikou v EU, tzn. sme vo velkej miere zavisli od zahranicneho kapitalu. Cize zahranicny kapital rozhoduje o platoch, atd. a nie vlada, ta moze maximalne dat mu vyhody, aby prisiel na Slovensko a nie napr. do Polska. Je len a len na ludoch, ci sa im chce robit za take mzdy. Myslim si, ze vacsine Slovakov sa dari, ved patrime k najzadlzenejsiemu obyvatelstvu v EU...