Zapamataj si jednoduche pravidlo, kto ma know how, ten rozdava karty. Takze o platoch rozhoduje zamestnavatel a nie vlada. Problemom vlady je, ze obmedzuje pristup zamestnancom tretim krajinam vstup na tie volne miesta. Uz ani mnohym Slovakom sa nechce makat v 3-4 smenach v montaznych halach... Mame to dost pocetnu romsku komunitu a tam treba tiez hladat rezervy.


