Poctar sa hraje na ekonoma, ale uz vo viacetych veciach si odporuje. Seat uz tu to parkrat rozumnejsie vysvetlil, ale ty budes hovorit svoje. Sulikov odvodovy bonus je velmi deficitny, v prvom kole Mihal ked bol este v SaS, aby znizil deficit, tak upravoval polozky a v 2.pilieri znizil 9% na 4%. Vsetci boli ohureni, lebo Mihal so Sulikom vzdy obhajovali 9% a zrazu stacilo 4%. Treba sa viac zaujimat do hlbky a necitat bulvarne vyhlasenia...


