Kiska: Treba prevziať moc
Toto cudo, ktore ma byt prezidentom vsetkych ludi, ma byt nadstranicky, vzorom slusnosti a cestnosti, atd. ??? Toto cudo od zaciatku rozdeluje spolocnost, stal sa hovorcom opozicie, je to clovek, ktoreho slusnost a cestnost konci tam, kde zacina jeho spinavy biznis, mamon. Podobne ako Sulik, Matovic, ci Kollar. Namiesto pouzitia vsetkych jeho nastrojov v boji proti korupcii, rozkradaniu zacal politikarcit a ukazal, ze miestna drbna Matovic, ekonomicky saso Sulik, ci par tisic poblaznenych ludi v uliciach su mu blizsi, ako drviva vacsina ludi tohto statu. Kiska stal sa babkou neoliberalistov, babkou proamerickej politiky SaS, atd.