Preco by mali bojovat do posledneho muza ? Tolko ich rusi nepobiju. Vsak mobilizaciu nemaju - lebo vsak vojna neni, je to specialna operacia.
A kedze neni vojna a neni mobilizacia, tak kontraktori im nechcu podpisovat predlzenie kontraktov. Aby nesli domov vo vreci na odpad.


