Preklep pri čítaní! 25,06% sú všetci zaočkovaní v nemocnici, z toho 20,62% plne zaočkovaní, 1,58% zaočkovaní iba jednou dávkou a u zbytku (2,86%) ešte nevedia či dostali jednu dávku alebo sú plne zaočkovaní! Máš to hneď pod tými Tvojimi číslami.
Preklep pri čítaní! 25,06% sú všetci zaočkovaní v nemocnici, z toho 20,62% plne zaočkovaní, 1,58% zaočkovaní iba jednou dávkou a u zbytku (2,86%) ešte nevedia či dostali jednu dávku alebo sú plne zaočkovaní! Máš to hneď pod tými Tvojimi číslami.
Môžeš mi ako neznalému človeku vysvetliť, čo to ten grafén je a čo spôsobuje??? Vidím, že Ty si v tom odborník!
Správam sa tak ako on. Nabonzuj ma!!!
Odkedy je pravda hrubosť a agresia?
Aspoň ukázal, že je normálny človek! Medzi svojimi sa baví normálne a pravidlá dodržiava hlavne tam kde sa vyskytuje vysoká koncentrácia primitívne tupých debilov na rozdiel od "pytliakov" na chate!!!
Neviem, kde Ty žiješ, tiež poznám dosť tých čo to mali a dvaja kamaráti (64 a 59) to neprežili. Ďalší dvaja 10 dní a dva týždne na ventilátore (51 a 48). Vo februári a marci zvonil umieráčik v dedine 3 krát častejšie ako roky pred tým. Ak niekto verí tým kravinám o C vitamínoch v injekciách tak nie je o čom sa baviť!
Zomrel si? Nezomrel a keďže tu vypisuješ tak ani nemáš ťažký priebeh! Aj o tom je vakcína!
Tak s touto debilinou u mňa nepochodíš!!!
Osobne poznám prípady kedy sa mladý a zdravý už ráno nezobudil a ďalší z ktorého obyčajné infekčné ochorenie urobilo doživotného invalida s umelými chlopňami!
Že by to bolo presne v zmysle zákona?
https://www.zakonypreludi.sk/zz/2004-576#p6
napríklad §6???
Toto si podpisoval aj keď Ti predpisovali antabus!
Ak chce!!! Chce neznamená povinnosť. Ak nechce počká si 10 dní!!!
Ak mi tam Ty nájdeš, že neočkovaná osoba v úzkom kontakte je povinná absolvovať test! Táto vyhláška nerieši kedy si povinný a kedy nie, iba Ťa posiela do karantény!
Ale malo by ho zaujímať minimálne to čo si myslí o jadrových krmivách. :-)
Karanténa nie je testovanie!!! Už som to písal ale pri výskyte pozitívneho na pracovisku poslal zamestnávateľ na testy 10 kontaktov z ktorých 9 bolo zaočkovaných!!!
Čo Ti hovorí prepočet na milión obyvateľov?
Ukáž mi ten brutálny nárast chorých pred a po očkovaní. Očkovať sa začalo na prelome rokov. V decembri minulého roka mali čo? Super extra brutálny nárast chorých???
Na toto si zabudol: https://spravy.rtvs.sk/2021/08/dansko-zrusi-…
Daj ešte počty úmrtí!!!
Nikde, "ešte raz" nikde sa v tejto platnej vyhláške nepíše, že ak si zaočkovaný a bol si nahlásený ako kontakt tak nejdeš na testy!!!
Odporúčame