Je zaujímavé ako všetky svoje vlastnosti pripisujete iným. Typický pokus o manipuláciu ktorý ale zaberá iba na Vaše IQ.
Keby ste boli aspoň trochu kreatívny a nepastovali tie "svoje" názory presne tak ako sú napísané v manuáli. Som zvedavý čo tam máte na dnešný deň. Zasa tu bude 20 ľudí unisono tvrdiť, že ani jeden zo zaščepených ktorých poznajú nikdy nebol na testoch alebo, že všetkých dnešných mŕtvych poznali a všetci boli zaščepení dvomi až tromi dávkami atď.
K tej Tvojej kovid chrípočke: tretí infarkt býva smrteľný!!!

