Načo si Ty chodil celú ZŠ keď už po prvom ročníku vedeli, že aj tak z Teba nič nebude???
Načo si Ty chodil celú ZŠ keď už po prvom ročníku vedeli, že aj tak z Teba nič nebude???
Môžeš mi povedať, prečo tebe posielajú tie najstupídnejšie manuály??? Že by si bol na to najvhodnejší človek čo to nedokáže rozlíšiť???
Môžeš mi povedať, prečo v zaočkovanom Írsku zomierajú na kovid dvaja ľudia z milióna, v zaočkovanom Dánsku jeden a v nezaočkovanom Rumunsku 22 z milióna??? Že by za tým bola vakcína???
Pre Teba a ešte sprostejších Tvojich mesiášov!!! Toto je ďalší dôkaz, že vakcína pomáha!!! Telo si totižto vytvára iba toľko protilátok koľko potrebuje na zlikvidovanie nákazy!!! Keďže u vakcinovaných začína likvidovať nákazu hneď od začiatku nevytvorí sa taká vírusová nálož a protilátok je potrebných oveľa oveľa menej!!!
A hlavne očkovanie v Británii, Holandsku, Dánsku atď. podporilo úmrtnosť v Bulharsku, Rusku, Rumunsku a na Ukrajine. To nevymyslíš, to je život!
Je účastníkom cestnej premávky a preto je povinný, tak ako ostatní účastníci cestnej premávky, dodržiavať všetky ustanovenia daného zákona ktoré sa ho týkajú!!! Vaše teórie "ale však" sú na smiech. Ja som tiež zaplatil 10 Evri za to, že som za zníženej viditeľnosti nemal rozsvietené svetlá: ibaže bolo to v obci kde svietili všetky pouličné lampy a ja som si ani neuvedomil, že tie svetlá nemám zapnuté. Keďže som porušil zákon dostal som pokutu a predpokladám, že s týmito cyklistami to bude podobné a je úplne zbytočné obhajovať neobhájiteľné.
Tak Ti to priblížim! V prvom prípade mi mimo obce vošiel cyklista z bočnej cesty do môjho jazdného pruhu asi 10 m predo mnou a ja som v 90 km rýchlosti urobil myšičku na dvoch kolesách na jednu stranu a na dvoch kolesách som sa vracal naspäť pretože v protismere šlo auto. V druhom prípade v meste starší cyklista idúci po krajnici, bez toho aby sa presvedčil či môže a aby ukázal zmenu smeru jazdy, to predo mnou "zalomil a plynulo pokračoval na bicykli po prechode pre chodcov. Zostal som stáť asi pol metra pred ním aj vďaka tomu, že som nešiel ani vtedy povolenou 60tkou a brzdil som aj opätkami.
Tak niečo zo zahraničia aby si si nemyslel, že je to iba u nás!
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C983542…
A ešte niečo!
A môžeš mi povedať, z ktorej krištáľovej gule si vyčítal to ako ja jazdím??? Evidentne patríš medzi tých ktorým Pán Boh toho veľa nenadelil a preto si domýšľajú!
Na margo toho zákona: je jasné, že na našich cestách sa dvaja cyklisti a auto vedľa seba nezmestia do jedného jazdného pruhu a preto je v zákone to, že cyklisti jazdia za sebou! Je to z dôvodu plynulosti a bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky a cyklista aj keby bol z tímu svätého Petra tak to musí dodržiavať tak ako všetci ostatní!!!
Daj jeden jediný dôvod prečo by cyklisti nemuseli tento zákon dodržiavať!!!
Iba za január február tohto roka nám zomrelo približne o 7275 viac ľudí ako za január a február roku 2019 pred pandémiou. Takže koľko nám už zomrelo a ešte zomrie navyše??? Že by to bolo o hodne viac ako tých Tvojich 5500???
To akože tým, že chcem aby všetci dodržiavali platné pravidlá tak nie som in??? Môžem Ti povedať iba jedno: iba vďaka mojej duchaprítomnosti a rýchlym reakciám na hranici fyzikálnych možností auta ešte žijú dvaja takíto debili na bicykloch!!!
Evidentne, podľa Teba, existujú kasty ktoré nemusia dodržiavať zákony. Kde som to len počul, že by na súmračnej???
"Nesleduj kto lezi v nemocnici, pretoze tie cisla su zavadzajuce, kedze do nemocnice pojdes, ked ta tam poslu a posielaju tam takmer vyhradne neockovanych"
Tak takúto teóriu by ani somár toho Nemca, čo sa teraz prechádza po Slovensku, nevypotil. Už Vám z toho všetkého načisto hrabe!!!
Podľa toho pána sú zákony tejto republiky iba zdrapy papiera?
Zákon o cestnej premávke §55 odsek 2) jasne hovorí:
(2) Cyklisti smú jazdiť len jednotlivo za sebou;... Nikde nie je zmienka o tom, že doprovod si môže "odskočiť" a ak tam nie je žiadny doprovod musia dodržiavať všetky platné pravidlá cestnej premávky!!!
23.10.2020. 25 obetí, 23.10.2021 8 obetí (Worldometer)!!! Že by tie denné počty skákali a preto sa používa sedemdňový priemer ktorý lepšie vystihuje vývoj počtu obetí??? K tomu ešte jedna vec, minulý rok sa to naši patológovia ešte len učili určovať a preto počty obetí boli hlásené cca s dvojtýždňovým oneskorením. Takže skutočný počet obetí minulý rok bol už v daných dátumoch asi dva krát väčší!!!
Nauč sa, prosím Ťa, čo je to sedem dňový priemer!!!
Pretože ešte neskapal ani jeden vírus na svete. Ale to každý, ak nie je sprostý, vie!
Tí čo používajú vlastný "naliaty" rozum dopadnú ako v nezaočkovanej Ukrajine, Rusku, Bulharsku, Rumunsku.
https://ourworldindata.org/explorers/coronav…
Tí čo veria vakcíne dopadnú tak ako všetky okolité zaočkované štáty.
25. októbra 2020 bol hlásený sedemdňový priemer úmrtí 1,86/mil. obyvateľov. 25. októbra 2021 bol hlásený sedemdňový priemer úmrtí 1,65/mil. obyvateľov. Počet aktívnych prípadov k danému dátumu bol približne rovnaký, 33 000/31 000.
Presne to, čo obhajuješ u Fica Ti vadí na tejto vláde! On šiel podľa platných zákonov ale táto vláda ide tiež presne podľa platných zákonov (kto ich tvoril?). Fico mal oveľa viac času aby ten zákon zmenil ako táto vláda! Inflácia sa rozbehla v druhej polovici roka 2021! S tými schránkovými firmami si na smiech: všetky vznikli a fungovali už pred poslednými voľbami aj niekoľko rokov. Komu patria, tejto vláde alebo minulým???
Odporúčame