Čítať vieš? Píšem po 200 m a to už bol najmenej 50 m pred cyklistom iba mu dlhšie trvalo než odbočil na bočnú cestu. Ak toto pokladáš za skríženie cesty tak nie si normálny. Milión krát som musel, ak šli oproti autá, spomaliť aj zastať kvôli kamiónu ktorý odbočoval a aj v tomto prípade som aj ja musel spomaliť, pretože oproti tie autá šli. Iba som sa nerozčuľoval ako ten "pán veľkomožný na bicykli". A následne šiel po strede jazdného pruhu tak som mu aspoň pustil húkačku pri obiehaní. Keď nepozná pravidlá cestnej premávky tak nech sa vozí po poli!
Ešte dodám: toho cyklistu to možno zdržalo 2-3 sekundy.


