Ja zasa poznám jedného ktorý nikoho nepozná a v kuse klame.
Ja zasa poznám jedného ktorý nikoho nepozná a v kuse klame.
To Tvoje milované Rusko má tiež asi 25 000 pozitívnych denne!!! Teraz skús ešte porovnať denné počty mŕtvych.
Lenin hovoril učiť sa, učiť sa, učiť sa a Ty si nepočúval, si nepočúval, si nepočúval. A tak to teraz vyzerá!!!
Práveže je priamoúmerná. Presne pred mesiacom mali najväčší počet nakazených (dovtedy im to exponenciálne stúpalo) a doba od kedy sa človek nakazí, prejavia sa u neho príznaky choroby, dostane sa do nemocnice, napoja ho na ventilátor a zomrie je zhruba v priemere tiež asi tri týždne až jeden mesiac. Krivka mŕtvych kopíruje krivku nakazených s mesačným oneskorením. Takže ak správne predpokladám tak tento týždeň sa im to zastabilizuje a mierne klesne priemerný denný počet mŕtvych.
Ale ak si pozrieš grafy tak po každom víkende majú najvyššie čísla. Jednoducho vždy dorábajú čo cez víkend zanedbali. Stále opakujem, krivka úmrtí s oneskorením kopíruje krivku nakazených. Je to tak vždy a všade s výnimkou Bieloruska kde zomierajú podľa päťročného plánu.
Približný odhad. Cca 390 000 nakazených z PCR testov a zobral som cca 200 000 nakazených z menej presných AG testov. Celkový počet úmrtí na kovid a s kovidom je u nás cca 15 000.
Musíš vedieť kto to ako hlási. Napríklad Angličania výsledky za včera zverejnia až dnes asi o 18:00 takže vo Worldometri sa to objaví až zajtra. Tých dnes zverejnených 170 mŕtvych sú čísla za pondelok ktoré začali rátať keď prišli po víkende do práce a do Worldometra ich dali až včera o 18:00.. Jednoducho majú dvojdňové oneskorenie.
Počet mŕtvych síce mierne rastie ale nezabúdaj, že pred mesiacom až piatimi týždňami mali cca 40-50 tisíc nakazených. Takže o chvíľu sa to zastaví a mierne to klesne. Jednoducho počet mŕtvych kopíruje krivku nakazených s určitým oneskorením.
Seriózne dáta som Ti dal a aj tak ich nechápeš. Takže ešte raz pre prvý stupeň ZDŠ.
Smrtnosť= počet mŕtvych/počet ukončených prípadov.
V GB a aj v Rusku sa už dlhodobo počty nakazených a tým pádom aj vyliečených držia na stabilnej, približne rovnakej, úrovni.
Rusko: 20-25 000 prípadov denne (plynulo im to nastúpalo z malých hodnôt).
GB: cca 25 000 prípadov denne (na začiatku mali až 40-50 tisíc prípadov a stabilizovalo sa to na tých cca 25 000).
Priemerný počet mŕtvych za 7 dní je v Rusku cca 800 a v GB cca 100.
Nevidíš tam ten obrovský rozdiel??? Tí dnešní mŕtvi sú už z tých stabilných čísiel nakazených pred mesiacom, takže sa to ľahko počíta.
To isté sa dá povedať ak porovnávaš trebárs Francúzsko s Brazíliou alebo Mexikom.
Ešte chcem vedieť. Kde sa dajú zohnať tie fantastické mlynčeky? Tak dokonale vymleté mozgy, ako na tejto debate, človek iba tak ľahko nevidí.
Tie obete sú iba povíkendové čísla. Dorábajú to čo cez víkend vynechali. UK: sobota 61, nedeľa 26. Francúzsko: sobota 51, nedeľa 44. Stále sa priemerná smrtnosť drží okolo 0,5%!!!
Ja Ti kašlem na vymyslené nedonosené štúdie (v ktorých sa podávajú konské dávky vysoko prekračujúce povolené pre človeka a na tom sa dokazuje účinnosť). Beriem tvrdé fakty a tie sú také ako som napísal!!! Kape tam oveľa viac ľudí ako v zaočkovaných krajinách a kapať budú aj keď budú žrať tie štúdie vytlačené na pergamenovom papieri!!!
Čomu nerozumieš? Na začiatku bol záchyt v percentách a na konci v desatinách percenta.
Zatiaľ asi 2,5% Uvidíme ak sa to rozbehne aj u nás čo to urobí. Vzhľadom k tomu, že v zaočkovanosti sme niekde v strede medzi týmito krajinami tak to aj niekde v strede bude.
Múdry človek ak nemá čo k veci povedať tak je ticho. Uč se chlapče moudrým býti.
Tie účinné lieky myslíš Invermektin, ktorý majú v Rusku, Brazílii alebo Mexiku a zomierajú im tam iba 4% z nakazených??? Tam kde používajú tie neúčinné vakcíny zomiera až 0,5% z nakazených!!!
Naopak. Odteraz iba výrobky Sedita, zrovna jednu horalku papkám a keďže zaočkovaných je viac ako nezaočkovaných tak dúfam, že obrat Sedity po tomto vyjadrení stúpne.. A pán Géc nech si papká kašičky z Facebooku keď mu tak chutia.
Vilko, ale čísla z GB a Izraela a aj iných krajín kde je vyššia preočkovanosť hovoria, že smrtnosť sa tam pohybuje hlboko pod jedným percentom (cca 0,5%) a v krajinách kde je zaočkovanosť nízka tá smrtnosť dosahuje 4%. Toto Ti do manuálu nenapísali?
Po prebehnutí už malý, pretože všetkých vychytali. Na začiatku bol veľký!
Po dvoch mesiacoch si takúto otázku môžu položiť iba vtáci. Každý normálny človek (a tí čo sa zaočkovať dali normálni sú) vie, že protilátky vydržia najmenej pol roka. Po pol roku má možnosť si dať skontrolovať ich úroveň a podľa toho sa rozhodnúť či a kedy si tú ďalšiu dávku dá.
K tej Tvojej Ukrajine: u nás do konca mája zomrelo podľa predbežných štatistík asi 33 000 ľudí čo je 0,6% populácie. Na Ukrajine to bolo podľa ich predbežných štatistík asi 300 000 ľudí čo je 0,73% populácie. To je asi o 20% viac ako u nás!!! Môžeš sa presťahovať na Ukrajinu a chodiť bez rúška.
A k veci ako vždy nič nebude? Napríklad by si mohol dať odkaz kedy a kde boli v minulosti do 4 hodín ministri na mieste činu a pomáhali. Ja o ničom takom neviem a popravde povedané keby som robil veliteľa záchrannej akcie tak by som pána ministra poslal do tri celé štrnásť nech nezavadzia a príde o dva dni až bude po všetkom alebo keď ho zavoláme.
Smrtnosť na kovid u nás sa nevymyká z celosvetového priemeru (je asi 2,5%). To čo sa vymyká je celkový počet nakazených na milión obyvateľov ktorý je vyšší ako hocikde na svete. A ten počet nakazených iba svedčí o tom, že s dodržiavaním opatrení si u nás ľudia nerobili problémy.
Čo sa liečby týka, môžeš mi dať zoznam liekov proti vírusovým respiračným ochoreniam schválených hocikde na svete? Som na to zvedavý!
Evidentne slovo "liečebný protokol" znamená, že nemáš ani páru o lekárskej vede. Tam sa nič také ako "protokol" nevyskytuje. To iba u vyštudovaných internetových profesorov. Jednoducho v medicíne je prístup ku každému pacientovi individuálny a liečba je šitá presne na jeho zdravotný stav! Pacientov s rovnakou chorobou môžeš liečiť rovnako ale musíš prihliadať aj na jeho iné ochorenia aby si mu liečbou jedného nezhoršil iné ochorenie. Takže na slovo "protokol" rýchlo zabudni!
Drísty nejakého baču z Hornej Dolnej môžu byť záväzné iba pre Vás a odbavovať sa na nich môžete iba Vy!!!
Odporúčame