Keď sa zobudíš, vytiahni si ruku z šerbľa.
Keď sa zobudíš, vytiahni si ruku z šerbľa.
Stále si neodpovedal: ako urobili 2x viac testov na obyvateľa? Chcem to vedieť. A tá Tvoja liečiteľnosť a úmrtnosť je na smiech. Oficiálne čísla hovoria niečo iné a to, že na túto chorobu zomiera asi 20x viac ľudí ako na tú Tvoju po....nú chrípku a CHPO dokopy. Tie Tvoje posledné čísla iba dokazujú, že to čo Ti nalejú do hlavy je sväté.
Som rád, že nás porovnávaš aj s Dánskom. Tu je vidieť, že čísla Ti nič nehovoria a do aleluja omieľaš iba to čo Ti niekto nalial do hlavy. U nás na tom "šialenom vydieračskom testovaní" absolvoval každý (vrátane dojčiat) asi 7,5 testovaní (podobne ako v Rakúsku). V tom mierumilovnom pokojnom Dánsku každý, vrátane dojčiat, absolvoval 13,5 testu a tam sa nikto počas testovania nenakazil? Vysvetli mi ako je to možné, keďže je to skoro 2x viac ako u nás.
Ďakujem za odkaz na článok ktorý potvrdzuje vysokú účinnosť očkovania a ochranu pred ťažkým priebehom choroby.
Pridal by som ešte miliónik. Lepšie to vyzerá.
Zle si si to z Češtiny preložil. V Čechách je to tak isto ako u nás a aj na celom svete. Tak Ti to vysvetlím ako je to u nás. Primárne priamo na chrípku zomrie u nás asi 20-50 ľudí ročne. V súvislosti s chrípkou a CHPO zomrie u nás asi 800 ľudí ročne (to je ten počet nad očakávanými úmrtiami) a toto číslo sa počíta ako obete chrípky v každej krajine na celom svete. Celosvetovo je to asi 0,5 mil., pretože klasická chrípka sa v teplých krajinách prakticky nevyskytuje a nezabíja toľko ľudí ako v našom miernom pásme.
Toto je určite HOAX. Neverím!!!
Možno sa to tak počíta v Tvojom mozočku ale všade na svete sa to počíta tak, že sa zoberú všetky úmrtia navyše oproti predpokladaným úmrtiam v danom období. Vieš ono tí štatisti dokážu na základe dlhoročných údajov a skúseností vypočítať aj to, koľko ľudí by zomrelo keby nebola chrípka a CHPO.
Tak to je pre mňa novinka, to som doteraz nevedel. Ďakujem za túto dôležitú informáciu. Budem ju zdieľať ďalej!!!
Yntelygentní prýspevok. Zrejme patrýš do klubu "bez pryhláški"?
Tá dáma 23 rokov nerobí v odbore!!! Sadol by si si do Boeingu ak vieš, že pilot nesedel v kokpite žiadneho lietadla jeden rok??? Ja by som mu neveril a ani predpisy to nepovoľujú. Ktovie prečo asi. Iba Vy budete kričať hosana, aleluja, mesiáš prehovoril!
Daj si ju naliať do hlavy cez lievik tak ako všetko ostatné, nebolí to!
Ty a dochtor Cvach ste štatistickí géniovia. Iba, že by nie!
V článku sú dátumy ktoré som spomínal. Je to porovnanie vývoja v minulom a predminulom týždni a týka sa to iba "mladej" generácie.
Petrík. Nezačína náhodou prevencia rakoviny hrubého čreva u Teba??? Nikto Ti nepomôže pokiaľ Ty neurobíš prvý krok. Tak neváľaj vinu na zdravotníctvo a na štát.
Vláda si ju nepraje, ja si ju neprajem, Ty ju sem donesieš! :-)
Uvedom si, že tisíce ľudí ktorí prekračujú denne hranice neustrážiš. Takže tá tretia vlna príde ak sa nestane zázrak.
Ešte raz si to prečítaj. Sú to staré údaje a ešte k tomu nič nehovoriace.
1) Porovnávajú vývoj za prechádzajúci týždeň do 31.7. s vývojom s pred dvoch týždňov do 25.7. (vtedy to bola pravda)
2) Porovnávajú iba počty nakazených v mladších vekových skupinách a pritom nenapíšu do koľko rokov, takže to znova nič nehovorí.
3) Súčasný vývoj je taký ako píšeš a zasa im to začína rásť.
Jednoducho štatistické úrady síce zverejňujú presnejšie čísla ale s oneskorením. Napíšu iba to čo už dávno všetci vedia.
Nebudem sa hádať o DSSkách, nebude to tam až tak zlé (jednoducho normálna práca ako každá iná a určite majú čas aj na kávičku).
Nepýtam sa lekárov či sú zaočkovaní, viem iba jedno: moja obvodná je zaočkovaná, sama mi to povedala. Má svoje roky a skúsenosti.
Ibalgin berú iba hlupáci a je jedno či pracujú alebo berú dávky. Každú bolesť odstrániš ak odstrániš príčinu bolesti, Ibalginom to iba tlmíš.
K sociálnym sieťam: je to nesprávny názov. Sú to spoločenské siete, nie sociálne. Nie som ani na jednej a ani nebudem, skúsenosti získavam zo svojho okolia a tie hovoria, že to čo sa tu prezentuje ako svätá pravda sú poväčšine výmysly ľudí ktorý sú veľmi ovplyvnení tými sociálnymi sieťami. Ja prezentujem realitu ktorú poznám a nie je taká zlá ako si myslíš.
Čo myslíš, akí ľudia chodia v Nemecku na diskotéky? Že by tak isto ako inde na svete hlavne mladí? Takže to opatrenie sa dotkne iba pár mladých zaočkovaných a nie veľkej populácie starších zaočkovaných. Keďže na diskotékach s tancom sa to šíri najlepšie tak je to, vzhľadom k malému počtu zaočkovaných mladých, celkom dobrý ťah proti šíreniu.
Odporúčame