Pribudlo vyše 40 prípadov koronavírusu, stúpol aj počet hospitalizovaných
Pedierko, prekrúcaš! Na toto Tvoje jasné tvrdenie som reagoval: "65 percent slovákom sa odmietlo ockovat". Ja hovorím, že "neodmietlo" a ani "nedalo" nie je správne, pretože odmietnuť a nedať sa môžu naozaj iba dospelí a svojprávni ľudia. Nie bábätká Osôb do 12 rokov je u nás viac ako 500 000 a 12-18 ročných je ďalších asi 500 000.
Keďže provokuješ tak pritvrdím. Okrem zavakcinovaných je tu ešte viac ako 200 000 ľudí ktorí, podľa PCR testov, tento rok kovid prekonali a nechcú sa vakcinovať z toho dôvodu. + ďalších asi 200 000 z AG testov. Takže je Vás hodne menej ako 2 000 000. Tým blbom čo Ti píšu manuály daj tvrdú požiadavku na zvýšenie platu za propagáciu ujovín.