A keď ju odprevadíš k lietadlu tak poprosíš pilota aby letel pomaly a nízko?
A keď ju odprevadíš k lietadlu tak poprosíš pilota aby letel pomaly a nízko?
Pre nás kresťanov žiadny problém. :-)
To sú iba opotrebované sviečky a špatne nastavený predzápal. Nepáli mu to tak ako by malo. :-)
No vidíš. Myslíš si, že som reagoval na Teba a je to sväté. Keby si chvíľu porozmýšľal a overil si to tak by si prišiel na to, že to je reakcia na toho pod Tebou a nie na Teba.
Definícia ochorenia U07.1 z medzinárodného číselníka diagnóz ochorení. "Laboratórne preukázaná prítomnosť vírusu" nič viac nič menej a už ma prestáva baviť sa s debilmi. Ty chceš povedať, že ak ti laboratórne zistia prítomnosť rakovinových markerov tak nie si chorý, pretože nemáš žiadne príznaky?
Najskôr si zisti ako je definované ochorenie COVID 19 (diagnóza U07.1) a potom trep.
Ale z toho Ti budem štyri roky o paličke nosiť kytičky na vrakovisko.
Tak Ti to ako mysliacemu preložím. Tým ktorí rozmýšľajú to netreba prekladať.
Je veľký rozdiel vo význame slov myslieť a rozmýšľať. Ja si môžem myslieť hocičo ale keď nad tým rozmýšľam a posudzujem to zo všetkých hľadísk, tak tak prídem na to či je to pravda alebo nie. Vy nerozmýšľate iba si myslíte, že to tak je a tým pádom je to sväté.
Ale "rozmýšľajúcim" je jasné niečo iné, čo Vám mysliacim je zbytočné vysvetľovať.
Vieš aký je rozdiel medzi ženou a mužom keď niečo pokazia?
Žena povie: ja som myslela!
Chlap povie: nerozmýšľal som!
Keby si počúval Lenina a učil sa, učil sa, učil sa, tak by si z toho vyčítal, že 64% z očkovaných neochorie a to je pomer 0,4 : 1. A pomer ťažkého priebehu u očkovaných proti neočkovaným je 0,07 : 1.
Dnes je na Slovensku zjazd trabantov? Kam sa pozrieš všade sú.
Takže poďme počítať. Keďže ovládaš iba malú násobilku využijem ju. 0.1% je 13 ľudí, desať krát viac je 1% a to je 130 ľudí, znova desať krát viac je 10% a to je 1 300 ľudí a znova desať krát viac je 100% a to je 13 000 ľudí (hádam nechceš aby som ti povedal, že podľa Teba zomrelo 12,5 človeka). Dám Ti Maďarské štatistiky v ktorých udávajú aj vek zomretých. Z posledných 100 obetí bolo 28 mladších ako 65 rokov, to je 28% a nie 0,1%. https://koronavirus.gov.hu/elhunytak?page=1 Nehovor mi, že Maďari sú výnimka, nie sú. Podobné je to všade na svete to iba pár debkov nevie čo ktoré číslo znamená a pustí do sveta debilinu.
Dávnejšie boli známe nejaké štúdie z viacerých štátov a tam to bolo rádovo v percentách. Tie štúdie neboli komplexné iba námatkové a boli rozdiely medzi regiónmi ale aj tak to nebolo 20% a už vôbec nie 50%.
"odhaduje sa", takže z brucha! Výmysel chorých mozgov z JPP.
Takže Ty tvrdíš, že u nás zomrelo iba 13 ľudí mladších ako 65 rokov (0,1% z cca 12500)? Toto môže tvrdiť iba debil.
Pedro žerie všetky sr.čky ktoré sa objavia. Ale to vieš.
Naivný, dal si si vyšetriť aj vajíčka či ho tam nemáš? Alebo Ti iba vytreli gágor.
Záleží od destinácie. Minulý rok som na Sliezskom Dome platil za cca 10-15 dkg praženice a 2 kúsky chleba 13 Euro päťdesiat centov. 12,50 Eura raňajky a Euro nejaký vysokohorský príplatok a to som tadiaľ iba prechádzal a chcel som sa ako neubytovaný najesť. Je pravda, že to boli švédske stoly, ale v čase môjho príchodu už na výber veľa nebolo a čašníčka sa mi pri platení ospravedlňovala a chcela mi pribaliť nejaké nie celkom dobre vyzerajúce zákusky. :-)
A ja Ti ukazujem stav aký bol pred očkovaním a po ňom. A je to nebe a dudy. Na šírenie vírusu má vplyv veľa faktorov a zdá sa, že na deltu ešte sezóna neplatí (India leto, Rusko leto, GB leto a aj mnohé iné štáty). Hlavne v Rusku je to podľa Teba prirodzený sezónny pokles? Práveže Izrael a GB potvrdzujú účinnosť očkovania na deltu, zatiaľ oveľa menšie počty úmrtí. Takže rozmýšľaj, nemysli.
Toto platí aj pre všetkých pod Tebou. Kedy už tie Vaše prisprostučké mozočky pochopia, že ten spike proteín obsahuje aj ten vírus? Takže z pohľadu proteínu je úplne jedno či sa nakazíš alebo zaočkuješ, ibaže zaočkovaní to prežijú.
Odporúčame