Mnoho ľudí nevie, že sú nakazení. Česi končia s AstraZenecou
Prečo a kedy sa musia očkovať tí čo prekonali kovid a majú protilátky ja neviem. To, že testy na protilátky sa neberú do úvahy je blbosť ale je to pravdepodobne z dôvodu, že sa to dá zatiaľ ľahko sfalšovať. Znova by musel tento papier vydávať NCZI na základe hlásení akreditovaných laboratórií.
A čo sa vývoja nákazy delta mutáciou týka tak to vidíš všade. Jednoducho vývoj infekčných ochorení ide vždy podľa nemenných prírodných zákonov a nie podľa nášho zbožného priania. Keďže my a aj všetci okolo sme do tohto vývoja prestali zasahovať píš si, že mám pravdu. Štatistiky sledujem a ten prvotný pomalý nárast v Čechách je už vidieť. Je iba otázka času kedy sa to rozbehne. Preto som si včera odskočil na Moravu a vybavil všetko potrebné. Nikto nevie čo bude za týždeň s hranicami.