Tu máš kompletnú maďarskú štatistiku obetí kovidu a to je najrelevantnejšia vzorka aká môže byť. Myslíš, že u nás je to inak? Nie je a ani nikde inde na svete. Posledných 100 som dal iba preto lebo sa mi nechcelo kontrolovať všetkých. Ty môžeš ísť pekne doradu a povedať mi presné číslo. https://koronavirus.gov.hu/elhunytak Jednoducho možno pod 30 sa to výrazne láme ale bežne zomierajú aj mladší. Takže mimo si Ty.


