Debilizmus na entú je myslieť si, že od mladých sa nemôžu nakaziť starší.
Debilizmus na entú je myslieť si, že od mladých sa nemôžu nakaziť starší.
Debilizmus na entú je myslieť si, že od mladých sa nemôžu nakaziť starší.
Vidzíš to nás ani nenapadlo. My sme ju vytahuvali s kýblámi jak somári.
Ušetria na antikoncepcii a nebude toľko potratov.
Choď si zavrieť studňu, ide noc. :-)
Ešte lepšie je čítať s porozumením. Aby človek vedel o čom to je. :-)
Ty musíš mať orlí zrak, keď vidíš to čo iní nie.
Neporovnávaj neporovnateľné. To môžeš zrovna porovnávať aj počet sobov vo Švédsku a u nás a pýtať sa prečo sú lepší.
Stále nechce pochopiť čo tie čísla, aj jedno aj druhé, hovoria. Uvedomuješ si, že aj vplyvom Tvojich blábolov môže niekto zomrieť?
Hlúpa otázka. Hovorím o Rakúsku a podobné je to aj v mnohých krajinách. Všade je to biznis našej vládnej koalície? Alebo aj tam majú rozumných ľudí?
Vylezieš Ty niekedy aj zo svojej nory aby si sa pozrel ako to je vo svete? Chceš povedať, že 10 miliónov Rakúšanov aj s Kurzom sú blbci a iba Ty si génius? Za 26 dní tohto mesiaca urobili 10 159 745 AG testov. My ani nie jeden milión.
Možno krásna ale nie múdra. Keby si lepšie čítala tak by si vedela, že on tvrdí, že nevie čo to ten Šteiger je a pritom vie že je to pivo. Serie si do huby. Okrem toho ja patoky nepijem, iba pivo.
Snažiť sa môže ale je mu to prd platné. Predovšetkým zosmiešňuje seba prezentáciou svojich názorov.
O deltoidovi to viem ale tam majú najväčší problém tí čo ho poznajú, nie on.
Mám otázku. Odkiaľ vieš, že Steiger je pivo?
Mladý pán. História, aj novodobá, hovorí, že vyspelé civilizácie vždy zanikli pod nájazdami barbarov. No a Neandertálcov vyhubil Homo Sapiens. Hovorí Ti to niečo? Dovidenia o mesiac.
To nič nemení na tom, čo som napísal. Tebe doporučujem ZŠ pekne od začiatku.
Odporúčame