Je to úplne logické, pretože absolútna väčšina sa chodí ožierať večer do polnoci. Po pol noci iba závislí.
Je to úplne logické, pretože absolútna väčšina sa chodí ožierať večer do polnoci. Po pol noci iba závislí.
A Ty by si sa na všetkých pozeral zhora. :-)
Trochu rozmýšľaj. Dnešní hlásení mŕtvi sú z tých hlásených čo boli nakazení asi pred mesiacom t. j. nejakých 100 000 denne. Takže za dva týždne až mesiac budú mať 8 000 - 10 000 hlásených mŕtvych denne z dnešných 400 000 hlásených nakazených. Nechcem vedieť realitu.
Ešte je tu jedna možnosť, že máš niektoré z vymenovaných chronických ochorení a vtedy máš nárok na pfizera alebo modernu.
Včera ju schválila WHO. EMA v Európe ju schválila už dávno a veselo sa ňou očkuje.
Povedz mi prosím Ťa, kde očkujú 40tnikov modernou. Ja mám 64 a stále čakám. Dám Ti radu. Pýtaj sa až keď budeš zavakcinovaná aby Ťa neposlali domov, že sa stala chyba. :-)
Pri takýchto teplotách nosia Indovia baranice. :-)
Už som sa to tu pýtal. Čo núti ľudí verejne prezentovať vlastnú hlúposť? Iba vlastná hlúposť. Vy dvaja ste toho príkladom.
Keby sa mi chcelo cestovať za vakcínou 300 km tak sa objednám všade a už ju mám. To, že kapacita očkovacích miest a distribúcia vakcín nie je riadená podľa veku čakajúcich nezaočkovaných je hlavná chyba systému. V niektorých centrách očkujú už 60 ročných v niektorých 70 ročných.
A tebe koľko platia za to zavádzanie? Kašlem na trepanie Teba a tvojho predsedu pohrebných služieb a krematórií a verím tomu čo som prvýkrát vo svojom živote u nás počul. Prakticky každý druhý deň ZVONIŤ UMIERÁČIK!
V Čechách núdzový stav zrušili a odvtedy trhajú rekordy v očkovaní. Že by si iba nerozumel tomu čo je napísané?
Chceš byť rýchlejší ako sračka. Vyčkaj času ako hus klasu.
No daj, kedy bol podľa Teba pôvodný sviatok práce? Pokiaľ ja viem tak Chicagskí robotníci štrajkovali na prvého mája z dôvodu, že to bol starý kresťanský "sviatok svätého Jozefa robotníka".
Ja Ťa neobmedzujem ani teraz. Iba každý normálny človek si váži aj tých druhých a ich životy.
Farma lobby oveľa viac zarába na tých chemikáliách ktoré si dobrovoľne kupujete na kilá.
116 ročných očkujú hneď. My 60tnici musíme čakať. :-)
Prečo by som mal zaliezť? Budem veselo behať po svete a kýchať Vám do ksichtu.
Odporúčame