Cirkus v podaní Matelka a jeho sekty pokračuje s pomocou Sulíka a prezidentky. ZSSK totálne zaspala.
U nás sa pitvy robia v prípadoch ak pacient zomrie v nemocnici (doma iba v prípadoch ak si to vyžiada obhliadajúci lekár) a tam majú dobre ošetrené to, či pacient kovid má alebo nie. Patológ môže iba na základe poškodenia orgánov a laboratórnych vyšetrení zistiť či bol alebo nebol kovid prítomný a ak to nie je uvedené v správe o úmrtí ani nemá dôvod ho hľadať. Takže čo sa týka úmrtí na kovid a s kovidom u nás verím patológom. To čo udávajú sú minimálne počty obetí kovidu a ja tvrdím, že ich je viac pretože niektorí ktorí zomreli doma, z rôznych dôvodov neboli pitvaní a nie sú v kovidových štatistikách. Dokazujú to aj štatistiky z krajín kde tie opatrenia boli oveľa mäkšie a paradoxne v skutočnosti mali za uplynulý rok oveľa viac obetí ako udávali v kovidových štatistikách. Tým pádom majú aj oveľa viac nezaradených úmrtí ako my. (Poľsko, Rusko, USA, JAR, Mexiko atď.).