Švédi to hlásia od buka do buka, štyri dni v týždni. Utorok až piatok nahlásia počty aj za predchádzajúci víkend a potom si znovu dajú pauzu. Najlepšie to vidíš na stránke Univerzity Johna Hopkinsa kde to evidujú podľa toho koľko prípadov nahlásili v daný deň. Teraz majú priemerne 20 a viac mŕtvych za deň a stúpa to, pretože už mesiac im stúpa aj počet nakazených. Takže ak chceš operovať nejakými číslami najskôr si over či sú pravdivé.


