Sú to presne tie isté radary ktoré kupoval Danko s posvätením SMERu.
Sú to presne tie isté radary ktoré kupoval Danko s posvätením SMERu.
Trochu sa mýliš. To bola autodemonštrácia proti opatreniam (3000 ľudí) a iba 300 bolo za sprísnenie opatrení a tí hádzali vajcia po tých druhých ktorí boli v autách. Toť vsjo.
Krásne hovoríš. Ako z učebnice diplomacie napísanej "slávnym Korčokom".
Ten liečebný postup je jednoduchý. Dodržiavanie nastavených prísnych opatrení na rozdiel od nás. Oproti nám tam od začiatku roka poklesla mobilita viac ako u nás a to aj v pracovnej oblasti. Jednoducho sedeli doma.
Tie čísla boli iba na okraj z oficiálnych tabuliek. Ide o to, že poveternostné podmienky ako je napríklad teplota a vlhkosť majú veľký vplyv na živé organizmy aj na ich imunitný systém. Vlastná skúsenosť dokonca potvrdzovaná aj laboratórnymi výsledkami (v prípade vlhkého sychravého počasia sú vždy horšie).
Nemýľ si to s klasickou pitvou napríklad po autohavárii kde je nutné otvoriť telo a presne skontrolovať poškodenie všetkých orgánov aby sa určilo čo spôsobilo smrť. Tieto kovidové pitvy sa takto robili na začiatku kde sa patológovia učili ako dokáže vírus poškodiť jednotlivé orgány a ktorý konkrétne zlyhal. Tak ako sa učili a vedeli čo vírus dokáže stačilo iba odobrať ihlou vzorky orgánov a ich poškodenie zisťovať v laboratóriu a na základe týchto laboratórnych vyšetrení určiť príčinu smrti. Objavujú sa aj príspevky, že v súčasnosti je možné zistiť príčinu smrti diagnostickými metódami, pretože majú zmapované ako sa tieto poškodenia orgánov zobrazia (rentgen pľúc, CT). Pravdepodobne to nie je vždy isté a je nutné laboratórne vyšetrenie no a tam sa nemusia ponáhľať, majú čas. Skrátka to oneskorenie je spôsobené tým ako rýchlo dokážu vyhodnocovať výsledky diagnostiky a hlavne ako rýchlo sú schopné laboratóriá vyhodnotiť dodané vzorky. Majú aj inú prácu a čas tie výsledky neovplyvní.
Pitevný stôl bolo myslené obrazne, iba ešte neboli známe výsledky pitevných vyšetrení (robia sa v laboratóriách a tie majú čas. Kamarát bol už týždeň pochovaný keď došli výsledky pitvy a bol zaradený medzi obete kovidu.
V tomto musím na základe vlastných zdravotných skúseností oponovať. Vlhkosť vzduchu v kombinácii s teplotou určite vplýva na senzitívnych ľudí (autoimunitné poruchy napr. reuma ktorej prejavy sa jednoznačne zhoršujú pri vlhkom počasí) a s veľkou pravdepodobnosťou na všetkých. Ďalej je predpoklad, že pri vyššej relatívnej vlhkosti (kedy je vo vzduchu aj viac mikrokvapôčok vody) sa vírusy dlhšie udržia vo vzduchu v tých kvapkách a tým pádom sa môžu lepšie šíriť. Táto kombinácia nie celkom správnej činnosti imunitného systému vplyvom počasia a vyššej nálože vírusov vo vzduchu je vhodná na šírenie nákazy, takže s týmto názorom autora súhlasím..
K tým číslam vlhkosti vzduchu pri rôznych teplotách. Pri 20°C to nie je správne. Z tabuliek je 100% vlhkosť pri rôznych teplotách nasledovná: 0°C 4,8,g/m3, 10°C 9,3 g/m3, 20°C 17,3 g/m3 (60% = 10,4 g/m3), 30°C 31,2 g/m3, 40°C 51,3 g/m3 atď.
Takže nezaradených zostáva asi 700 obetí ale: aj na základe vlastných skúseností sú medzi nimi aj tí ktorí zomreli s kovidom doma a neboli pitvaní. Určite sú medzi nimi aj takí ktorým sa nedostala adekvátna zdravotná starostlivosť, no nie vždy z dôvodu zanedbania ale v mnohých prípadoch z dôvodu preťaženosti zdravotníckeho systému v daný čas.
Nemôžem súhlasiť s Tvojim záverom, že tu niekto klame ohľadom obetí kovidu. Vychádzaš z nesprávnych predpokladov. Najskôr musíš vedieť čo dané čísla znamenajú a potom môžeš hodnotiť.
U nás sa denne zverejňujú v kovidových štatistikách počty obetí u ktorých bolo v daný deň pitvou potvrdené, že príčinou smrti bol kovid nezávisle od toho kedy zomreli. To značí, že do konca roka bolo u nás pitvou potvrdených 2250 obetí kovidu a mnohí ešte iba čakali "na pitevnom stole". Štatistický úrad zverejňuje a priraďuje úmrtia podľa dátumu úmrtia a preto do čísla 4004 sú zaradení všetci ktorí zomreli na kovid do 31.12.2020 nezávisle od toho kedy boli zverejnené výsledky pitvy. Toto číslo ale na 99% neobsahuje tých ktorí zomreli "s kovidom" a ktorých je asi 20% navyše.
Ver tomu, že tie deti takéto kraviny netrápia. Keby nechcelo tak si ho nedá. O tom sú deti.
Tu vidíš ako to pribúda. https://www.worldometers.info/sk/ a tu je zoznam diagnóz. http://www.ciselnikdiagnoz.cz/
Chcel som jednu diagnózu, nie súbory sto rôznych diagnóz. Ak to nevieš tak najviac ľudí na svete zomiera na súbor diagnóz zvaných "infekčné ochorenia".
Keď tak miluješ pravdu daj konkrétne: na ktorú diagnózu zomiera na svete viac ľudí.
Ja nehovorím o antigénoch ale všeobecne. Jednoducho nikto si to nevšíma a nikto tomu nevenuje žiadnu pozornosť pokiaľ sa sám nedusí. Naozaj to všetci berú ako nejakú chrípočku a mnohí na to doplatia. Podľa informácie, že 7-8 z 10 infikovaných končí v nemocnici je jasné, že testujú iba tých čo už ležia v teplotách. Žiadne dohľadávanie kontaktov a nakazených a ich izolácia, skrátka nič.
Celé je to čudné, pretože všetky skúšky v našich laboratóriách hovoria, že je in. Prečo sa na to sťažujú?
Podľa agentúry Reuters nás Rusi žiadajú aby sme S.putnik vrátili, pretože sme porušili podmienky kontraktu. Bežalo to na ČT24.
Presne ako hovoríš. U nás je vodík iba zbytočný medzistupeň ktorý výrazne znižuje účinnosť cyklu a tým paradoxne prispieva k zbytočnému zvyšovaniu spotreby energie.
Asi mu tí smradi stúpajú po rukách keď ide domov z krčmy.
Ja sa stále bavím o plošnom testovaní. Jednoznačne počet testov v Rakúsku vypovedá o tom že sa plošne testuje v celej krajine (aké sú dôvody to ja neviem).
Agentúrne správy nie sú fakty ale predžuté informácie. Napríklad jedna z najnovších "agentúrnych správ" hovorí o tom, že Navaľnij má posunuté platničky. O čom táto správa je? Posunutú nejakú platničku má každý druhý Slovák a určite aj každý druhý Rus a nikde sa o tom nepíše.
K Tvojim odkazom: prvý je zo 4.12.2020. druhý zo 4.11.2020. a dnes je 8.4.2021. Takže kto sa strápňuje? Ja porovnávam súčasný stav, nie čo bolo za Márie Terézie.
Odporúčame