Dobre píšeš tamaron až je mi to divnô. Nuž riešenie bude zrejme v tom, aby sa každá profesná skupina dobre zorganizovala a trebárs aj v tých čiernych košeliach ukázala že nemá iba holé ruky, ale treby do nich vziať nabrúsené vidly a konečne vykydať túto sebranku z hradného brala rovno do Dunaja. Dozrel čas a aj počasie už je na tento sociálny pokrok na Slovensku priaznivé.

