Kwaśniewski je idiot
zda sa , ze Ukrajina si vybrala
a vybrala si dobre
Kwaśniewski je idiot
zda sa , ze Ukrajina si vybrala
a vybrala si dobre
som len zvedavy , dokedy
vam tie klamstva vydrzia
K OTLEBA JE PRINOSOM
Kotleba je prinosom pre politiku
dava jasny signal kde tolerancia uz nefunguje
proti Varehovi nic nemam
on len prukazal na debilitu tohoto poprevratoveho zlodejskehho systemu
Ordnung muss sein
bolo by to proti zdravemu rozumu , aby kriminalnici bili policajtov
najdi si v Rusku zidovsku autonomnu oblast
to dava tusit aky mal k nim vztah
Ukrajina je prirodzena sucast Ruska
bez spoluprace s Ruskom ju caka o rok statny bankrot
uz to je dokaz , ze sa jedna o spravne opatrenie
milostiva pani Krbatova , nevyrabajte paniku
drancovanie lesov , to je fakt , ale to je vecou tohoto choreho systemu
rozne obmedzenia su sucastou aj doterajsej pravnej upravy
o pripravovanej novele zakona toho viem , kolko aj vy ,
ale som hlboko presvedceny , ze neprekroci ramec bezny v lesnicky vyspelych krajinach
kvôli nedobratiu plynu v januári tohto roku Gazprom vystavil Ukrajine faktúru vo výške 7 miliárd USD. Vládne orgány Ukrajiny vyhlásili, že platiť sa nechystajú a práve táto faktúra nebola doteraz uhradená. Podľa zadĺženosti za plyn vo výške 882 miliónov USD za minulý august bolo uhradených len 20%.
V súčasnosti sa Ukrajina pokúša diverzifikovať dodávky plynu. Krajina taktiež vedie dlhodobé rokovania s RF o znížení ceny za plyn a prehodnotenie zmluvy, ktorú Kyjev považuje za otrockú. Od 9. novembra Ukrajina prestala odoberať zemný plyn od Gazpromu
stretneme sa pri volebnych urnach
tak riesa problemy kulturni ludia
KONECNE NIEKTO POVEDAL PRAVDU :)))))))
Odporúčame