to mi nejde do hlavy
naco pride novinar z Kanady na Slovensko :)
to mi nejde do hlavy
naco pride novinar z Kanady na Slovensko :)
mikulas , neschovavaj sa !!!
andela tvojho :))))))
lenze ty klames sustavne
hlupost ta ospravedlnuje :)
Rozprávali ste sa o tom aj s Ivetou Radičovou?
- Rozprával som sa s ňou o tom v roku 2010. Bola možno 6 mesiacov vo funkcii. Nepamätám si presne, čo som jej povedal. Bolo mi však naznačené, že nejaké stanovisko mi bude dať vedieť po Vianociach. Keď som zavolal, tak jej hovorca Rado Baťo ma odbil s tým, že premiérka o tom nič nevie a nechce sa k tomu vyjadrovať. Pritom Richard Sulík mi hovoril, že Radičová si dokument prečítala a myslí si o mne, že som agent MI6 (britská tajná služba, pozn. red.).
Štrbský protokol 25. júla 1949 podpísal za československú stranu minister zahraničných vecí ČSR Vladimír Clementis a za maďarskú štátny tajomník István Antos. Schválili ho vlády oboch štátov. Tým sa uzavrela smutná kapitola vzťahov medzi Československom a Maďarskom, medzi Slovákmi a Maďarmi, otvorená v roku 1938. Vyznačila sa hranica medzi minulosťou a budúcnosťou. Nastoľovať dnes otázky, ktoré obidve strany uznali za vyriešené, znamená narušiť túto hranicu. Navyše, keďže sa vtedy neriešili izolované prípady, ale celý komplex vzájomne závislých záležitostí, otváranie čo i len jedinej z nich by viedlo k otváraniu aj ďalších, k vzniku bezvýchodiskovej situácie plnej sporov a s tým spojenej nevraživosti. To Slovensko ani Maďarsko nepotrebujú.
a s pastu do nosa nist ? :)))))
vystahovanie madarskych obcanov sa udialo na zaklade medzistatnej dohody
mas mudru manzelku
Odporúčame