v kazdom pripade neprehrali
ako ODS a ostatne zazraky novembroveho prevratu
trpezlivost ruze prinasa :)
v kazdom pripade neprehrali
ako ODS a ostatne zazraky novembroveho prevratu
trpezlivost ruze prinasa :)
no ja neviem,
ale realita je taka - konci otvorena okupacia Iraku aj Afganistanu
o Libyu sa len obtrel , v Syrii sa nekonalo nic
nema to lahke s takym monstrom
pisu
: 2 popravy, 2 vraždy ve vězení, 3 politické vraždy, 6 úmrtí po obvinění, 15 sebevražd, 11500 propuštění z práce, 12000 demisí ve státní službě, 300 filmových umělců na černé listině, několik desítek exulantů (mezi nimi Charlie Chaplin a Joseph Losey), 145 zatčených pro komunismus, 13,5 milionů prověřovaných. Autorka ale dodává: "Miliony osob měly svůj spis a vyskytovaly se na seznamech Komise pro neamerickou činnost, FBI, CIA a Pentagonu...."
Podľa spomienok francúzskeho generála Mauricea Janina mal Štefánik plán stať sa po návrate viceprezidentom na Slovensku. Štefánik mal autoritu hlavného reprezentanta Slovenska a organizátora desaťtisícov legionárov, bolo by preto ťažké odstaviť ho z politiky proti jeho vôli. Ak sa chystal na takýto post, znamenalo to aj ohrozenie centralistickej koncepcie štátu s nadvládou Prahy. Bol to dôvod na atentát?
praviciari , kde ste sa podeli ?
::)))))
na nazoroch ludi , ako si ty
absolutne nezalezi
to je na dlhu debatu
a pachatel sa postaral aby sa dokazy stratili
sediva zem ? Kuva , to nemyslis vazne
je to najkrajsia krajina na svete
krajina uspesnych ludi
krajina ktorej patri buducnost
sediva krajina
to je propagandisticky vymysel ludi ktori nenavidia Slovensko
je to moj rodny kraj , su to ludia
ktorych milujem
jeden kmin z rakuska im nestacil
musel prist dalsi zlodej zo Slovenska aby im ukazal
aki su tupci :)
budu sa trochu prcit
ale mas pravdu :)
dobry produkt kapitalizmu
toto mi vzdy chybalo :))))))
Odporúčame