tak , tak :)
je to hlava :)
nova vlada nebude , dlhe mesiace , do dalsich volieb
dovtedy bude vladnut Zeman cez Rusnokovu vladu
Hitler prekročil rakúske hranice popoludní vo svojom rodnom meste Braunau am Inn v hornom Rakúsku, v tesnom susedstve Bavorska. Večer dorazil do Lincu a bol vrelo privítaný na radnici. Atmosféra bola taká silná, že Göring v ten večer v telefonáte poznamenal: "V Rakúsku sú neuveriteľné oslavy. Sami sme si nemysleli, že sympatie budú také intenzívne."
Hitlerova následná cesta po Rakúsku sa zmenila na triumfálne turné, ktoré vyvrcholilo vo Viedni 2. apríla, keď sa asi 200 000 Rakúšanov zhromaždilo na historickom Námestí hrdinov (Heldenplatz) pri Hitlerovom vyhlásení anšlusu.[3] Hitler to neskôr komentoval: "Určité západné noviny vraveli, že sme do Rakúska vtrhli brutálnym spôsobom. Môžem povedať len toľko, že ani v hodine smrti sa nezastavia pred lžami. Počas svojho politického boja som si získal lásku svojho národa, no keď som prekročil bývalé hranice (Rakúska), zaplavil ma taký prúd lásky, aký som nikdy nezažil. Neprišli sme ako tyrani, ale ako osloboditelia."[4]
ad 3
ja poznam takych desiatky
a mimo moj okruh sa jedna o desattisice ludi , ktorym tento zlodejsky system znicil zivot
tym , ze sa nemohli uplatnit vo svojom odbore
ti poviem preco
lebo hladaju spasitela , raz z USA , potom Rakuska , ci z Japonska , ci Izraela
len na tu najblizsiu ruku zabudaju
keby sa povedala pravda
museli by sa stiahnut vsetky ucebnice dejepisu
odisli tam kde vsetko ostatne
lode , lietadla , auta , traktory .......
mladi ludia , lekari , konstrukteri , odbornici vsetkeho druhu
kapitalisti nas vycucali az na kost
Aj Poliakom pomohol k vlastnemu statu
aj Madarom :)
My , Slovaci sme skvely , uspesny narod
cim som starsi , tym viac si skrabkam brucho -:)
Odporúčame