Tieto jeho odpovede sa mi páčia. Prajem im veľa šťastia aj nejaké víťazstvá. A hlavne, aby hrali s chuťou!
Tieto jeho odpovede sa mi páčia. Prajem im veľa šťastia aj nejaké víťazstvá. A hlavne, aby hrali s chuťou!
+++++ Ale krásne zatiaľ chlapci hrajú, len aby vydržali, paráda!
Vidíte, pán Bednár, aj u nás máme nekritických zástancov islamu, zaslepených obdivovateľov zhlúpnutého Nemecka. Nedivte sa, máme tu aj príslušníkov iných národností a náboženstiev, im tiež na pôvodnom obyvateľstve nezáleží.
+++++++++ súhlasím!
Poďte do parlamentných volieb, veľmi Vás potrebujeme, pán Harabin!
áno! Ja mám taký pocit, že Trumpovi by naše priateľstvo s Putinom a Ruskom vôbec neprekážalo. "Naši" vazali sú zbytočne ustráchaní, je to na škodu Slovenska.
Danko, si chlapík! Toto Ti mnohí závidia, nič si z toho nerob! Je to veľká česť, ktorej sa Ti dnes dostalo!
Danko, si fešák! "Následne sa na pozvanie ruského prezidenta Vladimíra Putina zúčastnil aj na slávnostnom obede. Prítomný na ňom bol napríklad aj patriarcha Kirill a vojnoví veteráni. Predseda parlamentu sa takisto stretol s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom. „Okrem prehliadky som sa rozprával s najvyššími predstaviteľmi Ruskej federácie. Či už to bol predseda vlády Dmitrij Medvedev, pán prezident Putin, minister zahraničných vecí Sergej Lavrov alebo pani Matvijenko,“ povedal Danko."
S týmto výborným blogom si ma mimoriadne potešila! Veľmi súhlasím +++++++++++++++++++
Bola som večer na návšteve u známej starej pani, ktorá aj dnes "oslavovala Deň víťazstva". Hovorila, aká bola aj v ich dedine a okolí tá vojna hrozná, koľkých dedinčanov Nemci postrieľali a že po oslobodení Červenou armádou si ľudia kľakli na zem a s plačom ďakovali, že vojna skončila. Je chybou, že viacerí rodičia a starí rodičia sa s deťmi nerozprávajú, mali by im povedať pravdu o tých strašných hrôzach, čo prežívali počas oboch vojen.
Ďakujeme! My, mnohí Slováci, máme radi a veľmi si vážime Rusko a jeho národ! Tiež Vás pekne pozdravujeme!
A. Danko má byť právom na čo hrdý, je málo politikov, ktorým sa dostalo takejto cti. Paráda!
Dúfam, že Britov a Francúzov naši porazia, mohli by aj Nemcov - to by som brala ako úspešné MS. Mnoho šťastia, chlapci Vám prajem!
Dankova návšteva v Moskve a pripravovaná vzájomná spolupráca je dôležitejšia a užitočnejšia, ako bola premiérova u Trumpa. Pán Danko, ďakujem Vám!
Krásny článok! A výborný návrh autora, :"Nemohol by verejnoprávny Rozhlas pripraviť na každý mesiac aspoň jednu reláciu o piesňach Alexandrovovcov a o piesňach, ktoré sa rodili počas Vlasteneckej vojny? "
Nesmierne by som sa tomu potešila. A nielen to, ale aj keby hrali aj ruské staré piesne, niektoré sú nádherné, prečo ich nemôžeme počúvať v Rozhlase?
Zvýšiť rodičovský príspevok tak, ako ho navrhujú, by bolo správne a dobré rozhodnutie!
Odporúčame