++++++++++++
Týchto zbytočných darmožráčov mal Fico dávno vykázať zo Slovenska! Už u nás urobili aj niečo dobré a záslužné? Neviem o tom.
++++++ Presne! Pre seba hrabú štedro, na ostatnom šetria, nehľadiac na bezpečnosť.
však sa nevzdávaj a bež..., len sa neporež.
Nerobkaj si starosti o moju múdru hlavu. Radšej otvor oči, aby si videl, čo sa deje vo svete.
Orbán asi kopíruje spôsoby EÚ, NATO, USA, Merkelovej - čistý diktát, príkazy, zákazy. V ich činoch nie je ani kúsok demokracie, len arogancia moci.
Dobre, pekný macko. Nech sa volá Vladko.
V tomto prípade má Fico pravdu. Kiska je už protivný s tým únosom, robí načisto protislovenskú politiku.
Verím Ti, Devanka. Ja farárov beriem ako tiež hriešnych ľudí, verím a nádej mám v Pánu Bohu, nie vo farároch a biskupoch. Sú medzi nimi rôzni, aj takí, ktorých si vážim, aj iní...
Maj sa pekne, už odchádzam von.
"Keď je bieda najväčšia, pomoc Božia najlepšia". Ja som sa už mnohokrát o tom presvedčila.
Smeráci sú odtrhnutí od pracujúcich, Lajčák je v protislovenských službách, Blaha je falošný lákač voličov ..., uhádla som pán admin, však? Určite, lebo by ste ma nemali dôvod vymazať.
Katastrofa! Merkelka a všetci jej pomocníci už mali na nútených prácach ťažko robiť, aby aspoň čiastočne prispeli k úhrade škôd, spôsobených ich idiotskou politikou - prijímaním darebákov, ktorým sa nikde nechce robiť!
Alebo naložiť ich na lode a vrátiť aj s imigrantmi tam, odkiaľ prišli!!!
+++++++++++++ Väčších hlupákov, ako je EÚ a jej predstavitelia, už ťažko nájdeme.
Už USA a EÚ uvalili sankcie za tento strašný zločin???
Odporúčame