Žiaľ, je to tak, ako si napísal! My ani nepotrebujeme vládu, prezidenta a ani parlament. Stačí niekoľko pisárok, ktoré by tie príkazy a nariadenia, ktoré nám Brusel, USA, Nemecko posiela, rozoslali všade, kde treba, ušetrili by sme veľa peňazí. Ešte aj korupcie by bolo menej. Však či prezident, či vlády, ale aj väčšina poslancov Slovensku viac škodia, ako prospievajú.

