+++++++++++
+++++++++++
No, budú musieť Briti vymyslieť niečo iné, ako sa zbaviť svedkov ich nepodareného pokusu o vraždu.
+++++
Dnešným západným politikom už vôbec neverím. Čítali ste "článek Radka Sudeckého o smrti slovenských vojáků dne 19.1.2006, kteří se vraceli z mise z Kosova.
To je prostě neuvěřitelné." ?A ak je to pravda, tak aj koniec všetkým ilúziám o "demokracii"! Vidím to tak, že preto súčasní "panovníci" útočia na socializmus /ktorý tu už nie je/, aby si ľudia nevšímali ich zvrátenosť, skazenosť a neľudskú krutosť, ktorá, žiaľ, tu je a vo veľkom. Títo kapitalistickí netvori sú schopní všetkého zlého.
Chlapci - jeronym + echoes - obaja ste dobrí, súhlasím s Vami!
Údajne idú Briti zatvoriť do liečebne T.M. a B.J., vraj sú totálne mimo zdravého rozumu a správneho úsudku. Pravdepodobne im už žiadna liečba nepomôže, pretože už ani nevedia, čo je to pravda, vraj sú takí "prolhaní", že im ani svätená voda nepomôže. Som si dosť istá, aj keď nie na 100 %, že len čert nám bol dlžný zločinné spolky NATO a EÚ. S pomocou tajných analýz som dospela k presvedčivému názoru, že bolo veľkou chybou rozbiť Varšavskú zmluvu a RVHP! Nešpecifikovaní experti mi naznačili, že je už vhodná doba, aby sme začali spolupracovať a budovať priateľské vzťahy najmä s budúcim víťazom sveta - statočným Ruskom. Podľa zdrojov, ktoré odmietam komentovať, vzťahy čestných, dobrých Slovákov k Rusku nikdy neochladli.
Výborne, Gabo, súhlasím ++++++++++
Ako sa Vám páči, ak chcete - ostaňte, ak nie, odíďte. Ja za Vami plakať nebudem.
Veľmi oceňujem Váš výborný blog! Politici, ktorí to takto zariadili, dovolili zdravotným poisťovniam tento odporný systém, sú pre neprivilegovaných pacientov škodná mafia.
Nastal čas otvorene demonštrovať za mier! Organizovať pochody mieru a verejné zhromaždenia za zastavenie vojnových štváčov. Nebáť sa otvorene ukázať na vlastizradcov aj na tých najvyšších miestach. Organizovať verejné zhromaždenia za vystúpenie Slovenskej republiky z agresívneho paktu NATO. Mobilizovať ľudí práve pri príležitosti 1. a 9. mája, ktoré veľmi úzko spolu súvisia. Jednoducho povedané - mať prácu, znamená žiť. Ešte je čas ! Ešte neznie vojnová siréna !"
Viera Klimentová, podpredsedníčka KSS.
Pomaly sa otvára jar. Jar roku 1945 dýchala vôňou mieru. Aj v tomto roku si naše mestá a obce pripomínajú koniec druhej svetovej vojny a všade zaznieva želanie „Už nikdy vojnu!“, „Preč s vojnou!“ ! Kladiem si však otázku. Stačia takéto výzvy? Nestali sa už len akousi formalitou, sprevádzanou na mnohých miestach manipuláciou s vedomím najmä mladej generácie, podsúvaním klamstva a poloprávd najmä o úlohe a obetiach Sovietskeho ľudu a vojakov Červenej armády? Nastúpila vedomá a násilná glorifikácia úlohy západných mocností pri porážke nacistického Nemecka. A čo tým jej nositelia sledujú? Nástup fašizmu v novodobej podobe ! Nástup pokračovania politiky inými prostriedkami – v o j n o u !
Len slepý nevidí plápolajúcu vlajku USA nad Slovenskom. Len hluchý nepočuje dunenie amerických stíhačiek nad našimi hlavami, americkej vojenskej techniky po našich cestách. Vojna, je skutočne za dverami ! A práve to je dôvod na zamyslenie, či stačia už len formálne výzvy.
Nie.
Nestačia!
Dnes sa Slovenskom premávajú kolóny agresívnych ozbrojených mocností, pod velením generálneho štábu NATO. Vnútropolitická scéna je plná špiny, arogancie a nenávisti. Manipulácia verejnosťou, za ktorou sa skrývajú podliaci, je ako štít agresívnej, dobyvačnej politike svetových finančných mocností. Kričiac z plného nažratého hrdla „Sloboda je v nebezpečenstve, nech žije vojna!“ nás ženú do vojny proti Rusku. Krajinami starého európskeho kontinentu, ktorý nezažil vojnu už viac ako sedemdesiat rokov sa šíri strach a hrozba strašného vojnového konfliktu.
"Je nás určite dosť, ktorí sledujeme, čo sa deje na medzinárodnej politickej scéne. Komunikácia medzi veľmocami viazne na nezhodách v zásadných otázkach. Snaha o svetovládu a ovládnutie nerastného bohatstva iných zemí, neutícha a rozhárajú sa nové a nové vojnové plamene. Veľká čierna, vojnová škvrna je aj na zahraničnej politike Slovenskej republiky. A neustále sa zväčšuje. Začala rozhodnutím vlády, otvoriť vzdušný priestor smrtonosným letkám smerujúcim na Juhosláviu. Pokračovala svojvoľným rozhodnutím začleniť Slovensko do agresívneho vojensko-politického paktu NATO, povolením stavať jej vojenské základne na našom území a poskytovať naše územie na ich cvičenia. Vrcholom servilnosti je zapojenie sa našich ozbrojených síl do operácií na hraniciach Ruska. A čo bude vyvrcholením? Keď príde povel k útoku, ostáva len veriť, že zdravý rozum zvíťazí a slovenskí vojaci nedokážu namieriť zbrane proti svojim slovanským bratom.
++++++++++++ pani Baková sa nepáčila ani mne, nebola vôbec objektívna!
Pamätám si z detstva a mladosti, že u nás ho mali ľudia veľmi radi. Vraj pomohol mnohým, keď ho žiadali o pomoc a že bol skromným, tzv. ľudským človekom. Dočítala som sa tu o ňom veľa, čo som nevedela, ďakujem!
Podplatený zradný "Slovák" možno áno, ale naozajstný úprimný Slovák nemá dôvod ani príčinu veriť západným klamárom a agresorom!!!
Lajčák, žiadaj dôkazy od Britov, že travičmi boli Rusi! Ak veríš bez dôkazov tým zradným západným klamárom, tak odstúp! Neškoď Slovensku.
Výborný blog! Dúfam, že naša vláda odolá tlakom zločincov, tým klamárom sa vôbec nedá veriť. Veľmi by ma naši sklamali i nahnevali. Však tú arogantnú diktatúru a chorobnú nenávisť západných predstaviteľov už musí vidieť aj slepý. Vôbec sme sa s nimi nemali spolčovať!!!
Odporúčame