Aké to máme zákony, keď od r. 1989 sa udialo a deje veľa podvodov, krívd a nespravodlivosti? Páni zákonodarci si ich vytvorili úmyselne také, aby mohli beztrestne okradnúť a nakradnúť, alebo sú takí hlúpi, že nedokážu prijať dobré a spravodlivé zákony? Vyhodiť ich z funkcií, dať k náhrade napáchané škody, vymeniť čestnými odborníkmi. To by museli mať všetky ponovembrové vlády beľmo na očiach, ak by nevideli všetko to s.v.i.ns.tvo, čo sa udialo a deje. Ak to nevedia a nechcú dať na poriadok, čo si o nich mám myslieť? Len to, že úmyselne prijímajú také zákony, aké vyhovujú im. Netýka sa to len jednej vlády a prezidenta, ale všetkých!!!

