Keby si mal len kúsok svedomia a cti, musel by si sa veľmi hanbiť za tie nezmysly, čo tu vypisuješ.
Ale... nemáš prácu, tak aspoň takto si zarábaš, čím viacej somarín popíšeš, tým viac od USA dostaneš.
Len si daj pozor, oni zvykli likvidovať bývalých spojencov a rodičia Ťa potrebujú, chýbal by si im.


