+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Prip
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Prip
Robíš si srandu? Či máš zlé okuliare? Alebo dovidíš iba na konček nosa a ďalej nie?
- EÚ nás čím ďalej, tým viac ženie do role treťotriednych otrokov
- NATO nás nechráni, ale ženie do nezmyselnej vojny
Dúfam, že keď vyrastieš, pochopíš aj Ty.
Súhlas, dobre ste to vystihli! +++++++
Ani Moskva s Prahou dokopy nám nediktovali a neobmedzovali nás tak, ako teraz EÚ a NATO!
Merkelová = najväčší európsky diktátor a neľútostný despota!
Veľmi súhlasím s týmto blogom! Je pravdou, čo ste napísali /žiaľ/!
Áno, prídeme za Ním, teším sa! Dnes je krásny sviatok Vstúpenie Krista Pána na nebo, pekný, dobrý deň prajem!
Ďakujem Vám veľmi pekne, pani Valika, za milé slová. Súhlasím s Vami, že Vás to mrzí, aj mňa a je mi veľmi ľúto takýchto rodín, ale aj chorých a starých ľudí. Kým pracujeme a platíme dane a odvody, sa o nás zaujímajú /kde by nám ešte čo zobrali/, keď človek po rokoch ochorie, alebo zostarne, už je pre väčšinu nepotrebný. Som nešťastná z tohto kapitalisticko-otrokárskeho systému.
Tiež Vám prajem dobrý a pekný sviatočný deň a zlepšenie zdravia!
nie, prečo by im mal ktosi platiť? Nemali podporovať usákov v rozbíjaní ich krajín a zabíjaní ich vodcov a keď si ich makrela volala, nech si spraví s nimi poriadok sama.
Dobre ste to napísali pani Norika /Valika/! Len k tomu dodám, že napr. náš parlament sa stará o potreby a záujmy bohatých ľudí /napr. detský kútik/, európsky zase o prisťahovalcov, ale žiaľ o svojich slušných a nie vlastnou vinou schudobnených ľudí sa nestará nikto. Niekedy mi to pripadá ako na Titanicu, na hornom poschodí sa zabávajú, no nevnímajú, že zospodu sa valí záhuba. Je to tragédia, celý tento súčasný systém i mnohí ľudia - zbohatlíci, ktorí si vôbec nevážia poctivo pracujúcich.
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Proti firemným jasliam a škôlkam nemám nič, práveže by som ich veľmi uvítala. Ale nie deti na pracovisku, dokonca ani v parlamente, hoci sa tam mnohí len zašívajú a nepracujú.
Nesúhlasím! Ani na mojom pracovisku, ani na žiadnom v mojom okolí nič také nie je. V práci sa pracuje a nepatria tam malé deti.
Podľa mňa je chobotina a riadna to, čo sa tu robí teraz! Zlatý socializmus, zlatí Rusi!
Nielen TTIP, kvóty, pokuty a poplatky, ešte aj toto! http://www.topky.sk/cl/10/1544841/EXKLUZIVNE…
T akže pre rôznych neznámych ??? máme dosť peňazí, ale pre našich pracujúcich, chorých, dôchodcov, nie vlastnou vinou chudobných občanov nemáme už poriadne na nič, naši vlastní môžu aj zomrieť, však? To je ono???
Keď som sa vlani zapojila do diskusií tu v Pravde a písala, že je pre nás lepšie čím prv vystúpiť z NATO a EÚ, to bolo kritiky. Nielen na mňa, ale aj na podobne tu píšucich. Odvtedy, žiaľ, je to všetko ešte horšie, ale naši politici sú spokojní. Vyzývam aspoň Vás, komunisti a národovci, začnite konať, inak z nás budú onedlho úplní žobráci!
Pekne Vás vítam, milí motorkári, potomkovia statočných osloboditeľov aj našej krajiny! Cíťte sa u nás dobre, prajem Vám veľa pekných zážitkov a šťastnú cestu!
A Vy, ktorí sa od nenávisti k Rusom idete "pominúť" si prečítajte toto, hneď sa Vám zlepší nálada.
Odporúčame