Tak a máme tu riadnu cenzúru. Zrazu tu len zmizli príspevky, kde sa písalo a boli aj fotky, ako zle sa mnohí utečenci správajú, konkrétne aj niektoré prípady zničeného majetku európskych miest, ako nám tu klamali, ako sú už mnohí naspäť, lebo sa im málili sociálne dávky a ďalšie užitočné veci. Ale tým, čo nás len klamú, sa pravda nehodí, veď čo, ak by sa všetkým ľuďom otvorili oči a ...
Takže vážení klamári a cenzori, márne budete nadávať na komunistov, Vy ste ešte horší!


