Z Vášho príspevku je zrejme, ako sa na vec pozeráte. Že, politika je iba pre takých, ktorí sa chcú nabaliť, a mať sa dobre.
AŽ BUDÚ NAJBLIŽŠIE VOĽBY, TAK SI POZRITE PROGRAM VŠETKÝCH STRÁN. Nielen tých, ktorí sa na Vás budú usmievať z desať tisícov billboardov umiestnených po celom Slovensku.
P.S. Samozrejme , že neexistuje záruka, že úplne noví politici budú všetci bezúhonní. Avšak každý, kto nemá klapky na očiach zistil , že všetci doterajší ( z koalície, či opozície ) už dávno, mnohokrát sklamali , a nezaslúžia si žiadnu ďalšiu šancu.

