Kolíková považuje Ficove tvrdenia o sudcoch za nebezpečné
Fica som nikdy nevolil..
Ale, aj obyčajní laici musia vidieť, že niečo nie je v poriadku. Napr. v oficiálnom rozsudku je uvedené, že nejaký XY ( môže byť aj LM ) je uvedený vo všetkých 4 bodoch obžaloby ako ten, kto uplácal , či sprostredkovával zločinné konanie. Odsúdený bol však iba nejaký YZ ( môže byť aj DK ), a ten dostal mnohoročný trest odňatia slobody. Ak si zaslúžil, tak nenamietam nič proti tomu.
Ale, je neuveriteľné , že ten XY si behá po slobode, a pritom figuruje aj v mnohých ďalších kauzách, ktoré majú podobný scenár. A podobných XYpsilónov je na Slovensku viac.
Ten komu to nevadí takáto nová spravodlivosť v štýle všadeprítomného DL, musí mať klapky na očiach.