Akú špeciálnu beztrestnú imunitu majú zločinci typu Ľudovít M., Boris B. , František I. , Bernard S. či Michal S. ? Podľa ich vlastných vyjadrení toho napáchali dosť. Prečo sú na slobode ? Lebo ´´DL imunita´´ je bezhraničná ? Koho chce mať ten chlap vonku, ten je prepustený. Kupčenie s odpustkami má ďaleko od skutočnej spravodlivosti.
P.S. Vždy mi vadilo dosadzovanie lojálnych ľudí do funkcii. Vadilo to pri Mečiarovi, Dzurindovi, Ficovi . A vadí to aj pri Matovičovi.

