Predseda vlády je nejaký Heger, minister zdravotníctva nejaký Lengvarský. A dokonca majú aj hovorkyňu istú Ľubicu. Asi sú všetci traja momentálne na dovolenke, keď za nich poskytuje vyhlásenia nejaký magister.
Ani by som sa dnes nad tým nepozastavil, keby predtým nerobil hysterický cirkus so Sputnikom, bonusom pre dôchodcov, zhromažďovaním ľudí kvôli nekvalitným Ag testom, lotériou atď, atď.

