Finiš v piatej desiatke. Fialkové sklamanie z mixu neodčinili
Dobre sa pamätám na tie nenávistné komentáre, ktoré smerom ku Kuzminovej produkovali ´´kvázi odborníci na šport´´ Bolo to po jej návrate z druhej materskej dovolenky. Celý rok sa jej nedarilo, a niektorí hejtéri ju kritizovali ešte aj zato, že vynechala preteky zo zdravotných dôvodov. To všetko napriek tomu, že už mala za sebou víťazstva z 2 olympiád. Nasledujúci rok ju už znovu oslavovali ( samozrejme právom ).
Takí sú , niektorí Slováci ( experti spoza klávesnice ). Hanbil som sa za nich vtedy , a za niektorých sa hanbím aj teraz.
P.S. Lepšie ako sú sestry Fialkové momentálne nemáme. Kto neverí, nech si vezme lyže a pušku , a nech ide pretekať !