Dosť subjektívny pohľad na vec. To teda vôbec nechodíte nakupovať ? Supermarkety sú plné ľudí, o ktorých nemáte šajnu, či sú očkovaní alebo neočkovaní.
Ja som očkovaný, ale naďalej dodržiavam opatrenia ( dôsledné prekrytie všetkých dýchacích ciest ) , nie preto , že to niekto nariadil, ale preto, lebo si myslím , že je to správne.
Aby som však dal aj Vám v niečom za pravdu , tiež si myslím , že aj očkovaní by sa mali testovať. Ale kvalitnými PCR testami, a nie nepodarkami, na ktoré už boli zo ŠR vyhodené stovky miliónov Eur.

