Dočítal som sa ,že biatlonisti by mali spolupracovať s kvalitným bežeckým odborníkom.
Áno napríklad Bajčičák bol dobrým bežeckým trénerom , ale ako sa sám v jednom rozhovore priznal, on ešte pušku na pleci počas behu na lyžiach nemal. AK, SA TAK SPRÁVAJÚ AJ ĎALŠÍ NAŠI TRÉNERI , TAK ROBIA CHYBU. Ak tréner trénuje biatlonistov, mal by predsa aké to je, behať so zbraňou.

