A čo robia pohraničníci USA na Mexickej hranici,keď ich migranti neuposlúchnu?Strieľajú ich ako zajace.Každý štát má svoje zákony a tie musí dodržiavať každý občan. Štát vynaloží nemalé prostriedky na výchov a vzdelanie a potom mu občan otrčí päty,To len dnes nás takto úmelo vyprázdňujú a ešte nám chcú miesto našich občanov nasáčkovať migrantov z moslimského sveta.Čo má Slovensko zo športovcov,ktorí dokonca aby neplatili dane sa vysťahovali do Monaca,ako Cibulková a keď mala isť na OH,tak sa hodila na členok a tak to neurobila prvý krát.


